Teknolojik AltyapıKullanılan Sistemler Açıklama
Teknolojik alt yapımız.

 

Anitaş Lojistik tarafından İnsan kaynağı sonrasında yatırım önceliği belirlenmiş Teknoloji alanında güncel yenilikler takip edilmekte talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeler yapılmaktadır. Anitaş Lojistiğin öncelikli hizmet hedefleri  arasında ERP sistemleri, entegrasyon süreçleri, araç izleme takip programları yer almaktadır.


ERP Sistemimiz

Şirketimiz bünyesinde projelerimiz ve müşteri taleplerimiz doğrultusunda geliştirilmiş ERP çözümleri ile tüm depolama ve sevkiyat süreçlerimiz izlenebilir, raporlanabilir ve online olarak iletilebilir konuma getirilmiştir. Anitaş Lojistik kullandığı ERP ile SAP den Oracle kadar birçok program ile entegre olabilmekte sipariş ve data transferlerini sağlayabilmektedir. Ayrıca müşterilerin yapacağı özel taleplere göre geliştirmeler online izleme ve raporlama ekranlarını müşterilerine sağlamaktadır.

GPRS Takip Sistemi

Özmal araçlarımızda ve dedike araç park yönetiminde kullandığımız filolarımızın tamamında GPRS takip hizmeti vermekteyiz. Araçların konum, hız, hedefe ulaşma süreçleri ürüne özel ısı takipleri de dahil olmak üzere tüm sevkiyat süreçlerini izlemekte müşterilerimize bu süreçler özel olarak raporlanmaktadır. GPRS yazılım üzerinde lokasyonlar alıcı noktaları depolar belirlenerek araçlarımızın giriş çıkış performansları ayrıca takip edilmektedir.    


Görsel İzleme Uygulamaları


Akse Depolama Tesisimiz ise pc ve mobil cihazlar üzerinden 7/24 izlenebilen ve geçmiş kayıtlara ilişkin görüntüleri arşivleyen dış ve iç saha kamera sistemiyle herzaman kontrolümüzdedir.
Dedike araç park yönetimlerimizde araçlarımız, sürücü kabinleri ve yükleme alanları online olarak 7/24 kamera sistemi ile takip edilebilmektedir. Böylece olası hasarlar, hatalı kullanımlar, eksik ürün vb sorunlu teslim ve alımlar kayıtlar üzerinden izlenerek çözüme kavuşturulmaktadır. Bu hizmeti alan müşterilerimiz kendilerine tanımlı kullanıcı bilgileri ile online olarak istedikleri zaman sevkiyatlarını izleyebilmektedirler.