Martaş Otomotiv&Anitaş Lojistik Çözüm Ortaklığı


Otomotiv yedek parça sektöründe lider ve köklü kuruluş Martaş Otomotivin İzmir ve Ankara lokasyonlarında yer alan depolarından ilgili bölgelerdeki müşterilerine gerçekleşen sevkiyatlarında kullanılmak üzere hafif ticari dedike araç kiralama operasyonları Ocak 2019 itibariyle Anitaş Lojistik tarafından verilmeye başlamıştır.


Dedike Araçlarımızda Online Görüntülü İzleme Uygulamamızı Başlattık


Dedike Araç Parkı hizmetleri kapsamında müştrerilerimizin daha önceden GPRS ile takip ettiği araçlarımıza online anlık ulaşabilecekleri kamera alt yapısı ile ürünlerin güvenliği sürücülerimizin araç kullanım özenleri anlık olarak izlenebilmekte ve kontrol edilmektedir.


İzmir Operasyon Noktamız Faaliyette


İstanbul dışı bölgesel büyüme hedefimiz kapsamında İzmir Atatürk Organize Sanayii Çiğli lokasyonunda ilk operasyon noktamız faaliyete geçmiştir.


TENDA & Anitaş Lojistik Depolama Hizmetleri Çözüm Ortaklığı


1999 kuruluşlu Çinli ağ aygıtları ve ekipmanları lider üreticisi olan Tenda Türkiye lojistik operasyonlarında Anitaş ile işbirliğini tercih etmiştir.


Synflex & Anitaş Lojistik Dağıtım Hizmetleri ve Depolama Çözüm Ortaklığı


150 yıllık geçmişe sahip elektrik motoru, trafo ve otomotiv sanayisi alanlarında Avrupa pazarının büyük kısmını domine eden Synflex’in Türkiye lojistik operasyonlarında partner tercihi Anitaş Lojistik oldu. Türkiye de global markalara Butik Hizmet Modern Çözümler ilkesiyle hizmet üreten Anitaş hedeflediği müşteri portföyünde büyümesini devam ettirmektedir.


Amatör Branşlarda Boks Mücadelesi Sponsorları Arasındayız


İstanbul Maltepe düzenlenecek Fenerbahçe Boks Kulübü ve Almanya Külubu arasındaki boks mücadelesinde organizasyonun sponsorlarından biri olarak yer almak ve amatör spor branşlarına destek olabilmek bizim için önemli ve mutluluk veren bir adım. Tüm katılımcı ve sporcularımıza başarılar dileriz.


Lojisoft ERP Çözümü İle Teknoloji Yatırımlarımız Devam Ediyor


Lojistik operasyonlarımızın izleme, kontrol, raporlama ve kayıt altında tutulması amacıyla depodan son teslimat noktasına kadar tüm sürecimizi yürütecek yazılım alt yapısı için Doa Soft firması ile anlaşma sağlanmış olup SAP, Oracle vb birçok yazılım ile entegre olabilen esnek web tabanlı LojSoft yazılım çözümü için çalışmalarımıza başladık.


SÜTİŞ & Anitaş Lojistik +4 Soğuk Dağıtım Çözüm Ortaklığı


Sütiş Restoran İşletmelerinin İstanbul içinde İzmir, Ankara ve Bursa da bulunan şubelerine İstanbul dan yapılan kuru ve +4C soğuk ürün dağıtımları şubat 2017 itibariyle Anitaş Lojistik tarafından gerçekleştirilmeye başlanmıştır.


DSM Besin & Anitaş Lojistik Depo Hizmetleri Çözüm Ortaklığı


DSM (Dutch State Mines: Hollanda Devlet Madenleri ) bir devlet kuruluşu şeklinde, 1902’de Hollanda’da kurulmuştur. Gübre ve kimyasallar başta olmak üzere faaliyetlerini büyüterek devam etmiş 2002 yılında petrokimya bölümünü satan DSM, 2003 yılı Ekim ayında Roche’un Vitamin ve Kimyasal Maddeler bölümünü, daha sonra da sırası ile Vitatene, Martek, ONC, Fortitech, Aland firmalarını da satın alarak faaliyetlerine DSM Nutritional Products adı altında devam etmektedir. Türkiyede Kocaeli/GOSB içerisinde bulunan üretim tesisinde hayvan katkı vitaminleri üretimini sürdürmektedir. Fabrikanın üretimi ve ithal ürünlerinin Serbest Depolama ihtiyaçları ve lojistik yönetimi 2017 yılı itibariyle şirketimiz tarafından Akse Lojistik tesisimizde verilmeye başlanmıştır.


Yeni Merkez Ofisimize Taşındık


Yeni yıla yeni ofisimizde giriyoruz.. Daha önce farklı bir katta yer aldığımız Omega Deniz Plazanın 1.Katında tamamı kendimize ait ofisimizde faaliyetlerimize devam edeceğiz tüm iş ortaklarımızı yeni ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Girne Mah. Girne Cad. Omega Deniz Plaza N:117-121 Kat:1 D:10 Maltepe


Yeni Lojistik Depomuz Faaliyette


Firmamızın Gebze de bulunan mevcut lojistik deposu yeni projeler ve değişen müşteri talepleri doğrultusunda yenilenerek farklı bir lokasyona taşınmıştır. Kocaeli/Çayırovada Akse mahallesinde bulunan yeni Lojistik Depolama tesisimizin toplam 3300m2 kolonsuz kapalını mevcuttur.


Huber Group Projesine Yeni Araçlarımızı Teslim Ettik


Huber Group lojistik operasyonları 2015 yılının son çeyreğinde kademeli olarak Anitaş Lojistik tarafından yapılacaktır.


Huber Group & Anitaş Lojistik İş Birliği


Almanya merkezli Huber Group, Türkiyede taşıma ve dağıtım lojistik operasyonlarında lojistik servis sağlayıcı olarak şirketimiz Anitaş Lojistiği tercih etmiştir. Huber Group lojistik operasyonları 2015 yılının son çeyreğinde kademeli olarak Anitaş Lojistik tarafından gerçekleştirilmeye başlanmış, sağlanan müşteri memnuniyeti sonrasında 2016 yılı itibariyle imzalanan sözleşme kapsamında Huber Group’un taşıma, dağıtım ve dedike araç parkı operasyonlarında şirketimiz tek lojistik çözüm ortağı olmuştur. 


KERRY GIDA & Anitaş Lojistik İşbirliği


İrlandalı dünya devi Kerry Group Türkiyede PST Pastacılık Hiz. Satın alması ile birlikte girdiği Türkiye gıda pazarında ihtiyaç duyduğu tüm lojistik süreçlerin (Sipariş hazırlama, mikro dağıtım ülke geneli dağıtım iade operasyonları) Anitaş Lojistik tarafından gerçekleştirilecektir.